Anställda på förbundskansliet (list page)

Johan Jensen.jpg

Johan Jensen

Ledamot/Studentrådets representant i förbundsstyrelsen

E-post: johan@johanjensen.com

IMG_5109.jpg

Jenný Jensdottir

Studentrådets ordförande

E-post: jenny.jensdottir@outlook.com

Sara Öström

Sammankallande

E-post: zuperzara@hotmail.se

Monica Olausson

Ledamot

E-post: m.h.olausson@telia.com

Mobiltelefon: 076-146 58 03

Anna Forsberg

Kommunikationschef UUA

E-post: anna.forsberg@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 37

Mobiltelefon: 070 691 44 92

_MG_7041.JPG

Carl Larsson

Studentombudsman

E-post: carl.larsson@akademssr.se

Mobiltelefon: 076 8324477

Stefan Haking

Ledamot/Studentrådets representant i förbundsstyrelsen

E-post: stefan.haking@gmail.com

_MG_7022.JPG

Hanna Järnemar

Regionalt skyddsombud

E-post: rsohanna.jarnemar@akademssr.se

Mobiltelefon: 073-0876196

Lasse Häggquist

Regionombud Skåne

E-post: regionombud.skanenord@akademssr.se

Mobiltelefon: 0709-958 147

_MG_6996.jpg

Fredrik Hjulström

Socialpolitisk chef

E-post: fredrik.hjulstrom@akademssr.se

Telefon: 086174481

Mobiltelefon: 0730836983

_MG_6300.jpg

Malvina Kummu

Professionsombudsman

E-post: malvina.kummu@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 61

Mobiltelefon: 0708-17 44 61

_MG_6253.jpg

Malin Viberg

Regionombud för Jönköping och Kronoberg

E-post: regionombud.jonkoping@akademssr.se

Mobiltelefon: 076-009 00 65

_MG_6147.jpg

Mats Olsson

Ombudsman

E-post: mats.olsson@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 06

Mobiltelefon: 072-7174406