Anställda på förbundskansliet (list page)

Monica Engström

Socialpolitisk strateg

E-post: monica.engstrom@akademssr.se

Mobiltelefon: 0709-22 44 41

_MG_7274.jpg

Kenneth Innergård

Ombudsman

E-post: kenneth.innergard@akademssr.se

Telefon: 08-6174433

Mobiltelefon: 0703-704433

Edita Gasal

Ombudsman

E-post: edita.gasal@akademssr.se

Telefon: 08-6174431

Mobiltelefon: 0706-184487

Maria Bryntesson

Ombudsman

E-post: maria.bryntesson@akademssr.se

Telefon: 08-6174469

Mobiltelefon: 0767-924469

_MG_7301.jpg

Lina Schenell

Assistent

E-post: lina.schenell@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 28

Mobiltelefon: 0722-22 44 28

Alexander Fäldtman

Ledamot/Studentrådets representant i förbundsstyrelsen

Mobiltelefon: alexander.faldtman@gmail.com

Johan Jensen.jpg

Johan Jensen

Vice ordförande Studentrådet/representant i förbundsstyrelsen

E-post: johan@johanjensen.com

Sara Öström

Sammankallande

E-post: zuperzara@hotmail.se

Monica Olausson

Ledamot

E-post: m.h.olausson@telia.com

Mobiltelefon: 076-146 58 03

Anna Forsberg

Kommunikationschef UUA

E-post: anna.forsberg@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 37

Mobiltelefon: 070 691 44 92

_MG_7041.JPG

Carl Larsson

Studentombudsman

E-post: carl.larsson@akademssr.se

Mobiltelefon: 076 8324477

Stefan Haking

Ledamot/Studentrådets representant i förbundsstyrelsen

E-post: stefan.haking@gmail.com

_MG_7022.JPG

Hanna Järnemar

Regionalt skyddsombud

E-post: rsohanna.jarnemar@akademssr.se

Mobiltelefon: 073-0876196

Lasse Häggquist

Regionombud Skåne

E-post: regionombud.skanenord@akademssr.se

Mobiltelefon: 0709-958 147

_MG_6996.jpg

Fredrik Hjulström

Socialpolitisk chef

E-post: fredrik.hjulstrom@akademssr.se

Telefon: 086174481

Mobiltelefon: 0730836983