Anställda på Förbundskansliet (LIST: STAFF)

This should list content type STAFF

Namnlöst-1.jpg

Britt-Mari Pettersson

Föreningsutvecklare i Värmland och Dalarna

E-post: foreningsutvecklare.varmland@akademssr.se

Mobiltelefon: 0700-018928

_X5A3703.jpg

Marie Cham

Ombudsman

E-post: marie.cham@akademssr.se

Telefon: 08-6174455

Mobiltelefon: 0708-174455

_X5A3636.jpg

Vivian Ichu

Ekonomichef

E-post: vivian.ichu@akademssr.se

Telefon: 08-6174434

Mobiltelefon: 076 134 44 34

_X5A3654.jpg

Victor Harju

Presschef

E-post: victor.harju@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-690 44 23

_X5A3607.jpg

Therése Alsing

Samordnare och chef

E-post: therese.alsing@akademssr.se

Telefon: 08-6174421

Mobiltelefon: 0708474421

Flynn Norlin

Vice ordförande

E-post: flynn.norlin@hotmail.com

_X5A4279.jpg

Linn Brolin

Ordförande/Studentrådets representant i förbundsstyrelsen

E-post: linnbrolin@hotmail.com

_X5A3382.jpg

Cecilia Sandahl

Kommunikationschef

E-post: cecilia.sandahl@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-6873242

_X5A2232.jpg

Emma Ivarsson

Studentombudsman

E-post: emma.ivarsson@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-817 44 43

_X5A3274.jpg

Monica Engström

Socialrättsjurist

E-post: monica.engstrom@akademssr.se

Mobiltelefon: 0709-22 44 41

_MG_7274.jpg

Kenneth Innergård

Ombudsman

E-post: kenneth.innergard@akademssr.se

Telefon: 08-6174433

Mobiltelefon: 0703-704433

_X5A2118.jpg

Edita Gasal

Ombudsman

E-post: edita.gasal@akademssr.se

Telefon: 08-6174431

Mobiltelefon: 0706-184487

_X5A2154.jpg

Maria Bryntesson

Förbundsjurist

E-post: maria.bryntesson@akademssr.se

Telefon: 08-6174469

Mobiltelefon: 0767-924469

_MG_7301.jpg

Lina Schenell

Assistent

E-post: lina.schenell@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 28

Mobiltelefon: 0722-22 44 28

Namnlöst-2.jpg

Alexander Fäldtman

Sammankallande ledamot, valberedningen

Mobiltelefon: val.studentradet@akademssr.se

_X5A4257.jpg

Johan Jensen

Ledamot/Representant i förbundsstyrelsen

E-post: johan@johanjensen.com