Anställda på Förbundskansliet (LIST: STAFF)

This should list content type STAFF

_X5A4257.jpg

Johan Jensen

Ledamot/Representant i förbundsstyrelsen

E-post: johan@johanjensen.com

Sara Öström

Sammankallande

E-post: zuperzara@hotmail.se

_X5A4294.jpg

Monica Olausson

Ledamot

E-post: m.h.olausson@telia.com

Mobiltelefon: 076-146 58 03

Anna Forsberg

Kommunikationschef UUA

E-post: anna.forsberg@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 37

Mobiltelefon: 070 691 44 92

_MG_7041.JPG

Carl Larsson

Studentombudsman

E-post: carl.larsson@akademssr.se

Mobiltelefon: 0768 32 44 77

_X5A4302.jpg

Stefan Haking

Ledamot/Studentrådets representant i förbundsstyrelsen

E-post: stefan.haking@gmail.com

Porträtt Glenn.jpg

Glenn Möllergren

Ledamot, valberedningen

E-post: val.studentradet@akademssr.se

Lasse Häggquist

Föreningsutvecklare i Skåne

E-post: foreningsutvecklare.skanenord@akademssr.se

Mobiltelefon: 0709-958 147

_MG_6996.jpg

Fredrik Hjulström

Socialpolitisk chef

E-post: fredrik.hjulstrom@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 81

Mobiltelefon: 0730 83 69 83

_X5A3417.jpg

Malvina Kummu

Professionsombudsman (tjänstledig)

E-post: malvina.kummu@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 61

Mobiltelefon: 0708 17 44 61

_MG_6253.jpg

Malin Viberg

Föreningsutvecklare i Jönköping och Kronoberg

E-post: foreningsutvecklare.jonkoping@akademssr.se

Mobiltelefon: 076-009 00 65

_MG_6147.jpg

Mats Olsson

Ombudsman

E-post: mats.olsson@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 06

Mobiltelefon: 0727 17 44 06

_MG_6112.jpg

Mattias Nyström

Föreningsutvecklare i Uppland och Gävleborg

E-post: foreningsutvecklare.uppsala@akademssr.se

Mobiltelefon: 0768-509 599

_MG_6123.jpg

Sofia Edler

Föreningsutvecklare i Västerbotten

E-post: foreningsutvecklare.vasterbotten@akademssr.se

Mobiltelefon: 072-241 56 89

_MG_5199.jpg

Lena Lehmann

Processledare

E-post: lena.lehmann@akademssr.se

Mobiltelefon: 0708-108716

_MG_4727.jpg

Ove Carlsson

Ombudsman

E-post: ove.carlsson@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 11

Mobiltelefon: 0727 47 44 11

_X5A3880.jpg

Lena Forsberg

Assistent

E-post: lena.forsberg@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 05

Mobiltelefon: 0708 17 44 05