Anställda på Förbundskansliet (LIST: STAFF)

This should list content type STAFF

_MG_6300.jpg

Malvina Kummu

Professionsombudsman

E-post: malvina.kummu@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 61

Mobiltelefon: 0708-17 44 61

_MG_6253.jpg

Malin Viberg

Regionombud för Jönköping och Kronoberg

E-post: regionombud.jonkoping@akademssr.se

Mobiltelefon: 076-009 00 65

_MG_6147.jpg

Mats Olsson

Ombudsman

E-post: mats.olsson@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 06

Mobiltelefon: 072-7174406

_MG_6112.jpg

Mattias Nyström

Regionombud i Uppland och Gävleborg

E-post: Regionombud.uppsala@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-2154387

_MG_6123.jpg

Sofia Edler

regionombud Västerbotten

E-post: Regionombud.vasterbotten@akademssr.se

Mobiltelefon: 072-241 56 89

_MG_6137.jpg

Matilda Tidström

Studentombudsman

E-post: matilda.tidstrom@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-817 44 43

_MG_5199.jpg

Lena Lehmann

Processledare

E-post: lena.lehmann@akademssr.se

Mobiltelefon: 0708-108716

_MG_4727.jpg

Ove Carlsson

Ombudsman

E-post: ove.carlsson@akademssr.se

Telefon: o8-6174411

Mobiltelefon: 072-7474411

_MG_4711.jpg

Lena Forsberg

Assistent

E-post: lena.forsberg@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 05

Mobiltelefon: 070-817 44 05

Carina Laurin Stensson.JPG

Carina Laurin Stensson

Regionombud Örebro Västmanland

E-post: regionombud.orebro@akademssr.se

Telefon: 019-213096

Emma-Frost.JPG

Emma Frost (tjänstledig)

Regionombud Kalmar/Blekinge

E-post: regionombud.kalmar@akademssr.se

StigRoos.JPG

Stig Roos

Regionombud Nordvästra Götaland/Skaraborg

E-post: regionombud.vgotaland@akademssr.se

Mobiltelefon: 070 255 49 19

Erica Adolfsson.JPG

Erica Adolfsson

Regionombud Östergötland

E-post: regionombud.ostergotland@akademssr.se

Mobiltelefon: 072-5269371

SaraFridrichsen.JPG

Sara Friedrichsen

Regionombud Älvsborg/Väst

E-post: regionombud.alvsborgvast@akademssr.se

Mobiltelefon: 0766- 49 44 29

_MG_3118.jpg

Gunnar Villevinge

Processledare Lärandeforum UUA – Universell Utformning av Arbetsplatser

E-post: gunnar.villevinge@akademssr.se

Mobiltelefon: 0730-83 58 19

_MG_3131_0.jpg

Marianne Öberg-Håkansson

Biträdande projektledare Lärandeforum UUA – Universell Utformning av Arbetsplatser

E-post: marianne.oberg-hakansson@akademssr.se

Mobiltelefon: 0730-83 61 72

_MG_3077.jpg

Maria Fladvad

Professionsombudsman

E-post: maria.fladvad@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-827 44 15

_MG_2498.JPG

Inga-Lill Hultin

Administrativ chef, Trafikkontoret, Stockholm Stad

E-post: inga-lill.hultin@stockholm.se

Mobiltelefon: 076-122 60 88

_MG_2538.JPG

Louise Burke

Head of Cabin Crew, SAS

E-post: louise.burke@sas.se

Mobiltelefon: 070-997 49 69

_MG_1935.jpg

Arvid Lindholm

Ombudsman

E-post: arvid.lindholm@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 00

Mobiltelefon: 072-236 41 66

_MG_1574.jpg

Mikael Smeds

Chefsjurist

E-post: mikael.smeds@akademssr.se

Telefon: 08-6174424

Mobiltelefon: 0706-18 44 24

Östergötland

Ordförande: Sara Larsson

E-post: sara.a.larsson@gmail.com

Telefon: 070-272 52 55