Anställda på Förbundskansliet (LIST: STAFF)

This should list content type STAFF

Rekrytering pågår

Föreningsutvecklare i Nordvästra Götaland/Skaraborg

E-post: foreningsutvecklare.vgotaland@akademssr.se

Erica Adolfsson.JPG

Erica Adolfsson

Föreningsutvecklare Östergötland

E-post: foreningsutvecklare.ostergotland@akademssr.se

Mobiltelefon: 072-5269371

SaraFridrichsen.JPG

Sara Friedrichsen

Föreningsutvecklare i Älvsborg/Väst

E-post: foreningsutvecklare.alvsborgvast@akademssr.se

Mobiltelefon: 0766- 49 44 29

_MG_3118.jpg

Gunnar Villevinge

Processledare Lärandeforum UUA – Universell Utformning av Arbetsplatser

E-post: gunnar.villevinge@akademssr.se

Mobiltelefon: 0730-83 58 19

_MG_3131_0.jpg

Marianne Öberg-Håkansson

Biträdande projektledare Lärandeforum UUA – Universell Utformning av Arbetsplatser

E-post: marianne.oberg-hakansson@akademssr.se

Mobiltelefon: 0730-83 61 72

_X5A3757.jpg

Maria Fladvad

Professionsombudsman

E-post: maria.fladvad@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-827 44 15

_MG_2498.JPG

Inga-Lill Hultin

Administrativ chef, Trafikkontoret, Stockholm Stad

E-post: inga-lill.hultin@stockholm.se

Mobiltelefon: 076-122 60 88

_MG_2538.JPG

Louise Burke

Head of Cabin Crew, SAS

E-post: louise.burke@sas.se

Mobiltelefon: 070-997 49 69

Mikael Smeds chefsjurist_0.jpg

Mikael Smeds

Chefsjurist

E-post: mikael.smeds@akademssr.se

Telefon: 08-6174424

Mobiltelefon: 0706-18 44 24

Östergötland

Ordförande: Sara Larsson

E-post: sara.a.larsson@gmail.com

Telefon: 070-272 52 55

Örebro

Ordförande: Mikael Appelqvist

E-post: mikael.appelqvist@karlskoga.se

Telefon: 0586-610 00

Västmanland

Ordförande: Jessica Wankowicz

E-post: jessica.wankowicz@gmail.com

Mobiltelefon: 0721-45 95 99

Västernorrland

Ordförande: Susanne Silverkraft

E-post: susanne.silverkraft@ornskoldsvik.se

Telefon: 0703-00 46 30

Västerbotten

Ordförande: Per Olov Backlund

E-post: umepob67@gmail.com

Telefon: 090-13 43 99

Väst

Ordförande: Magnus Heimdahl

E-post: magnus.heimdahl@hotmail.com

Mobiltelefon: 0768-49 72 47

Värmland

Ordförande: Jenny Belenos

E-post: jenny.belenos@regionvarmland.se

Mobiltelefon: 076-116 84 08

Uppsala

Ordförande: My Eriksson

E-post: mysane@hotmail.com

Mobiltelefon: 070-607 29 15

Södra/mellersta Älvsborg

Ordförande: Liselotte Book

E-post: lottabook1@gmail.com

Mobiltelefon: 070-979 85 37

Södermanland

Ordförande: Nalan Kilincaslan

E-post: nalan.kilincaslan@eskilstuna.se

Mobiltelefon: 076-295 61 85

Stockholm södra

Ordförande: Joel Christoffersson

E-post: joelchr@gmail.com

Telefon: 073-968 47 25

Stockholm norra

Ordförande: Ulrika Mannerström

E-post: ulrika.mannerstrom@gmail.com

Mobiltelefon: 0734-13 20 83

Stockholm mellan

Ordförande: Kerstin Winblad

E-post: kerstin.winblad@stockholm.se

Mobiltelefon: 073-395 48 11

Skåne

Ordförande: Hanna Ljungberg

E-post: hanna.ljungberg@mau.se

Telefon: 040-665 88 56