Anställda på Förbundskansliet (LIST: STAFF)

This should list content type STAFF

Östergötland

Ordförande: Sara Larsson

E-post: sara.a.larsson@gmail.com

Telefon: 070-272 52 55

Örebro

Ordförande: Mikael Appelquist

E-post: mikael.appelqvist@karlskoga.se

Telefon: 0586-610 00

Västmanland

Ordförande: Jessica Wankowicz

E-post: jessica.wankowicz@gmail.com

Mobiltelefon: 0721-45 95 99

Västernorrland

Ordförande: Susanne Silverkraft

E-post: susanne.silverkraft@ornskoldsvik.se

Telefon: 0703-00 46 30

Västerbotten

Ordförande: Per Olov Backlund

E-post: umepob67@gmail.com

Telefon: 090-13 43 99

Väst

Ordförande: Magnus Heimdahl

E-post: magnus.heimdahl@hotmail.com

Mobiltelefon: 0768-49 72 47

Värmland

Ordförande: Jurga Johansson

E-post: jurga.johansson@gmail.com

Mobiltelefon: 0709-62 58 26

Uppsala

Ordförande: Yvonne Flambe

E-post: yvonne.flambe@telia.com

Mobiltelefon: 0707-18 33 27

Södra/mellersta Älvsborg

Ordförande: Liselotte Book

E-post: lottabook1@gmail.com

Mobiltelefon: 070-979 85 37

Södermanland

Ordförande: Nalan Kilincaslan

E-post: nalan.kilincaslan@eskilstuna.se

Mobiltelefon: 076-295 61 85

Stockholm södra

Ordförande: Kim Fastesson

E-post: fastessonkim@gmail.com

Telefon: 0706-43 21 07

Stockholm norra

Ordförande: Ulrika Mannerström

E-post: ulrika.mannerstrom@gmail.com

Mobiltelefon: 0734-13 20 83

Stockholm mellan

Ordförande: Kerstin Winblad

E-post: kerstin.winblad@stockholm.se

Mobiltelefon: 08-724 93 07

Skåne

Ordförande: Hanna Ljungberg

E-post: hanna.ljungberg@malmo.se

Telefon: 040-34 51 17

Skaraborg

Ordförande: Ann-Sofi Lager

E-post: ann-sofi.lager@mariestad.se

Telefon: 0706-79 84 46

Norrbotten

Ordförande: Carina Strömbäck

E-post: carinastromback@telia.com

Mobiltelefon: 0702-83 52 14

Nordvästra Götaland

Ordförande: Robert Wendel

E-post: robert.wendel@vanersborg.se

Telefon: 0703-24 71 05

Kronoberg

Ordförande: Sofia Sjöberg

E-post: sofia.sjo@hotmail.com

Telefon: 0763-10 32 27

Kalmar

Ordförande: Frida Larsson

E-post: frida.larsson@kriminalvarden.se

Jönköping

Ordförande: Sanna Viding

E-post: sanna.viding@hotmail.com

Mobiltelefon: 070-825 68 65

Jämtland

Ordförande: Lena Svensson

E-post: lena.svensson@krokom.se

Telefon: 0706-22 14 53

Halland

Ordförande: Viktor Engelhardt

E-post: viktorengelhardt@hotmail.com

Mobiltelefon: 073-950 40 35

Göteborg

Ordförande: Fatha Hassan

E-post: ab_di@hotmail.com

Mobiltelefon: 073-584 72 30

Gävleborg

Ordförande: Lennart Diamant

E-post: lennart.diamant@ljusdal.se

Telefon: 0651-180 97

Gotland

Ordförande: Carin Rosell

E-post: carin.rosell@gotland.se

Telefon: 0498-25 70 86

Mobiltelefon: 0705-92 33 99

Dalarna

Ordförande: Anton Sundin

E-post: sundin.kj@gmail.com

Mobiltelefon: 073-806 81 94