Anställda på Förbundskansliet (LIST: STAFF)

This should list content type STAFF


Inga-Lill Hultin

Administrativ chef, Trafikkontoret, Stockholm Stad

E-post: inga-lill.hultin@stockholm.se

Mobiltelefon: 076-122 60 88

Louise Burke

Head of Cabin Crew, SAS

E-post: louise.burke@sas.se

Mobiltelefon: 070-997 49 69

Emelie Mattsson

Studentledamot

E-post: emelie.mattsson@live.se

Mobiltelefon: 0738-12 58 81

Marina Jovicic

Studentledamot

E-post: marina.jovicic@hotmail.com

Mobiltelefon: 073-724 63 53

Najib Bege

Studentledamot

E-post: najibbegi@yahoo.com

Mobiltelefon: 0736-00 75 24

Mikael Smeds

Förbundsjurist

E-post: mikael.smeds@akademssr.se

Telefon: 08-6174424

Mobiltelefon: 0706-18 44 24

Helena Hansson

Regionalt skyddsombud Stockholms län

E-post: Rsohelena.Hansson@akademssr.se

Mobiltelefon: 072-714 44 07

Kristiina Koistila

Regionalt skyddsombud Södermanlands, Västmanlands, Stockholms, Östergötlands och Närke län

E-post: RSOKristiina.Koistila@akademssr.se

Mobiltelefon: 072-145 95 99

Maria Hedvall

Regionalt skyddsombud Södermanlands, Västmanlands, Stockholms, Östergötlands och Närke län

E-post: Rsomaria.Hedvall@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-1672621

Östergötland

Ordförande: Erica Adolfsson

E-post: Erica.adolfsson@regionostergotland.se

Telefon: 010-103 02 15

Örebro

Ordförande: Mikael Appelquist

E-post: mikael.appelquist@karlskoga.se

Telefon: 0586-610 00

Västmanland

Ordförande: Alf Johnson

E-post: alf.johnson@koping.se

Mobiltelefon: 073-765 68 77

Västernorrland

Ordförande: Agneta Berglund

E-post: agneta.berglund@ornskoldsvik.se

Telefon: 0660-88083

Västerbotten

Ordförande: Sofia Edler

E-post: sofia.edler@edu.lycksele.se

Telefon: 095-01 68 13

Väst

Ordförande: Christian Larsson

E-post: larsson@varg.cc

Mobiltelefon: 0729-76 12 02

Värmland

Ordförande: Jurga Johansson

E-post: jurga.johansson@gmail.com

Mobiltelefon: 0709-62 58 26

Uppsala

Ordförande: Yvonne Flambe

E-post: yvonne.flambe@uppsala.se

Telefon: 018-727 86 45

Södra/mellersta Älvsborg

Ordförande: Sara Alfredsson

E-post: nysan14@hotmail.com

Mobiltelefon: 0708-77 49 68

Södermanland

Ordförande: Paola Röndell

E-post: paola.rondell@dll.se

Telefon: 016-10 36 55

Stockholm södra

Ordförande: Sigvard Läth

E-post: sigvard.lath@gmail.com

Telefon: 0704-413070

Stockholm norra

Ordförande: Michelle Väänänen

E-post: michelle.vaananen@sigtuna.se

Stockholm mellan

Ordförande: Siv Aronsson

E-post: siv.aronsson@sll.se

Mobiltelefon: 072-582 44 22