Anställda på Förbundskansliet (LIST: STAFF)

This should list content type STAFF


Mahad Jama

Ledamot

E-post: mahadjama@live.se

Alexandra Östling

Studentrådets ordförande

E-post: alexandra.tmobile@gmail.com

Mobiltelefon: 072-333 31 70

_MG_7041.JPG

Carl Larsson

Studentombudsman

E-post: carl.larsson@akademssr.se

Mobiltelefon: 076 8324477

_MG_7022.JPG

Hanna Järnemar

Regionalt skyddsombud

E-post: rsohanna.jarnemar@akademssr.se

Mobiltelefon: 073-0876196

Lasse Häggquist

Regionombud Skåne

E-post: regionombud.skanenord@akademssr.se

Mobiltelefon: 0709-958 147

_MG_6996.jpg

Fredrik Hjulström

Socialpolitisk chef

E-post: fredrik.hjulstrom@akademssr.se

Telefon: 086174481

Mobiltelefon: 0730836983

_MG_6300.jpg

Malvina Kummu

Professionsombudsman

E-post: malvina.kummu@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 61

Mobiltelefon: 0708-17 44 61

_MG_6455.jpg

Vesna Jovic

Utvecklingschef

E-post: Vesna.jovic@akademssr.se

Mobiltelefon: 0703-70 44 33

_MG_6253.jpg

Malin Viberg

Regionombud för Jönköping och Kronoberg

E-post: regionombud.jonkoping@akademssr.se

Mobiltelefon: 076-0056687

_MG_6147.jpg

Mats Olsson

Ombudsman

E-post: mats.olsson@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 06

Mobiltelefon: 072-7174406

_MG_6112.jpg

Mattias Nyström

Regionombud i Uppland och Gävleborg

E-post: Regionombud.uppsala@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-2154387

_MG_6123.jpg

Sofia Edler

regionombud Västerbotten

E-post: Regionombud.vasterbotten@akademssr.se

Mobiltelefon: 072-241 56 89

_MG_6137.jpg

Matilda Tidström

Studentombudsman

E-post: matilda.tidstrom@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-817 44 43

_MG_5199.jpg

Lena Lehmann

Processledare

E-post: lena.lehmann@akademssr.se

Mobiltelefon: 0708-108716

Nicholas Pavasovic.JPG

Nicholas Pavasovic

Ledamot

E-post: npavasovic@gmail.com

Mobiltelefon: 070-248 80 22

_MG_4727.jpg

Ove Carlsson

Ombudsman

E-post: ove.carlsson@akademssr.se

Telefon: o8-6174411

Mobiltelefon: 072-7474411

_MG_4711.jpg

Lena Forsberg

Assistent

E-post: lena.forsberg@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 05

Mobiltelefon: 070-817 44 05

Carina Laurin Stensson.JPG

Carina Laurin Stensson

Regionombud Örebro Västmanland

E-post: regionombud.orebro@akademssr.se

Telefon: 019-213096

Emma-Frost.JPG

Emma Frost

Regionombud Kalmar/Blekinge

E-post: regionombud.kalmar@akademssr.se

Mobiltelefon: 0735-541844

StigRoos.JPG

Stig Roos

Regionombud Nordvästra Götaland/Skaraborg

E-post: regionombud.vgotaland@akademssr.se

Mobiltelefon: 070 255 49 19