Anställda på Förbundskansliet (LIST: STAFF)

This should list content type STAFF

Go to filters
_X5A9051.jpg

Maria Kalingas Ruin

Professionsombudsman

E-post: maria.kalingas-ruin@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 69

Mobiltelefon: 076-792 44 69

Amandanygren.jpg

Jönköping

Föreningsutvecklare: Amanda Nygren

E-post: foreningsutvecklare.jonkoping@akademssr.se

Mobiltelefon: 0705-22 44 46

_X5A8070.jpg

Nordvästra Götaland och Skaraborg

Föreningsutvecklare: Pethra Johansson

E-post: foreningsutvecklare.vgotaland@akademssr.se

Telefon: 070-2012380

_X5A8049.jpg

Västernorrland

Föreningsutvecklare: Peter Gustavsson

E-post: foreningsutvecklare.vasternorrland@akademssr.se

Mobiltelefon: 0721467650

_X5A8092.jpg

Maria Persson

Ombudsman

E-post: maria.persson@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 79

Mobiltelefon: 0706 01 44 79

_X5A3917.jpg

Helena Hansson

Ombudsman och föreningssamordnare

E-post: helena.hansson@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 07

Mobiltelefon: 0727 14 44 07

Flynn Norlin

sammankallande

E-post: flynn.norlin@hotmail.com

_X5A7792 kopiera.jpg

Greta Ljung

Grafisk kommunikatör

E-post: greta.ljung@akademssr.se

Mobiltelefon: 0767-92 44 20

_X5A8017.jpg

Johanna Finndin

Studentombudsman

E-post: johanna.finndin@akademssr.se

Mobiltelefon: 070-817 44 43

_X5A5176.jpg

Sixten Frixon

Rekryteringsstrateg

E-post: sixten.frixon@akademssr.se

Mobiltelefon: 0702 41 82 93

_X5A5003.jpg

Louise Vigälv

Ombudsman

E-post: louise.vigalv@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 30

Mobiltelefon: 0701 90 44 30

_X5A4915.jpg

Jenny Grenander

Rekryteringschef

E-post: jenny.grenander@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 18

Mobiltelefon: 070 648 44 18

_X5A4573.jpg

Linn Matikka

Digital kommunikatör

E-post: linn.matikka@akademssr.se

Telefon: 070 341 44 12

_X5A8915_0.jpg

Robin Piri Hansson

Chefsförhandlare/ombudsman

E-post: robin.piri-hansson@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 86

Mobiltelefon: 070 877 44 86

_X5A5572.jpg

Värmland och Dalarna

Föreningsutvecklare: Britt-Mari Pettersson

E-post: foreningsutvecklare.varmland@akademssr.se

Mobiltelefon: 0700-018928

_X5A7891.jpg

Marie Cham

Ombudsman

E-post: marie.cham@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 55

Mobiltelefon: 0708 17 44 55

_X5A7844.jpg

Vivian Ichu

Ekonomichef

E-post: vivian.ichu@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 34

Mobiltelefon: 0761 34 44 34

_X5A3654.jpg

Victor Harju

Presschef, biträdande kommunikationschef

E-post: victor.harju@akademssr.se

Mobiltelefon: 0706 90 44 23

_X5A3607.jpg

Therése Alsing

Samordnare och chef för Rådgivningen

E-post: therese.alsing@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 21

Mobiltelefon: 0708 47 44 21