Anställda på förbundskansliet (list page)

_MG_2498.JPG

Inga-Lill Hultin

Administrativ chef, Trafikkontoret, Stockholm Stad

E-post: inga-lill.hultin@stockholm.se

Mobiltelefon: 076-122 60 88

_MG_2538.JPG

Louise Burke

Head of Cabin Crew, SAS

E-post: louise.burke@sas.se

Mobiltelefon: 070-997 49 69

_MG_1935.jpg

Arvid Lindholm

Ombudsman

E-post: arvid.lindholm@akademssr.se

Telefon: 08-617 44 00

Mobiltelefon: 072-236 41 66

Mikael Smeds chefsjurist_0.jpg

Mikael Smeds

Chefsjurist

E-post: mikael.smeds@akademssr.se

Telefon: 08-6174424

Mobiltelefon: 0706-18 44 24

Östergötland

Ordförande: Sara Larsson

E-post: sara.a.larsson@gmail.com

Telefon: 070-272 52 55

Örebro

Ordförande: Mikael Appelquist

E-post: mikael.appelqvist@karlskoga.se

Telefon: 0586-610 00

Västmanland

Ordförande: Jessica Wankowicz

E-post: jessica.wankowicz@gmail.com

Mobiltelefon: 0721-45 95 99

Västernorrland

Ordförande: Susanne Silverkraft

E-post: susanne.silverkraft@ornskoldsvik.se

Telefon: 0703-00 46 30

Västerbotten

Ordförande: Per Olov Backlund

E-post: umepob67@gmail.com

Telefon: 090-13 43 99

Väst

Ordförande: Magnus Heimdahl

E-post: magnus.heimdahl@hotmail.com

Mobiltelefon: 0768-49 72 47

Värmland

Ordförande: Jenny Belenos

E-post: jenny.belenos@regionvarmland.se

Mobiltelefon: 076-116 84 08

Uppsala

Ordförande: My Eriksson

E-post: mysane@hotmail.com

Mobiltelefon: 070-607 29 15

Södra/mellersta Älvsborg

Ordförande: Liselotte Book

E-post: lottabook1@gmail.com

Mobiltelefon: 070-979 85 37

Södermanland

Ordförande: Nalan Kilincaslan

E-post: nalan.kilincaslan@eskilstuna.se

Mobiltelefon: 076-295 61 85

Stockholm södra

Ordförande: Joel Christoffersson

E-post: joelchr@gmail.com

Telefon: 073-968 47 25

Stockholm norra

Ordförande: Ulrika Mannerström

E-post: ulrika.mannerstrom@gmail.com

Mobiltelefon: 0734-13 20 83

Stockholm mellan

Ordförande: Kerstin Winblad

E-post: kerstin.winblad@stockholm.se

Mobiltelefon: 073-395 48 11

Skåne

Ordförande: Hanna Ljungberg

E-post: hanna.ljungberg@mau.se

Telefon: 040-665 88 56

Skaraborg

Ordförande: Ann-Sofi Lager

E-post: ann-sofi.lager@mariestad.se

Telefon: 0706-79 84 46

Norrbotten

Ordförande: Carina Strömbäck

E-post: carinastromback@telia.com

Mobiltelefon: 0702-83 52 14

Nordvästra Götaland

Ordförande: Thomas Niklasson

E-post: thomas.niklasson@stromstad.se

Telefon: 070-222 72 80

Kronoberg

Ordförande: Sofia Sjöberg

E-post: sofia.sjo@hotmail.com

Telefon: 0763-10 32 27

Kalmar

Ordförande: Lina Maria Hildebrandt

E-post: lh22ht@gmail.com

Mobiltelefon: 070-576 66 29